Misyonumuz

Doğru tercümeye olan ihtiyaç artışlarını fark yaratan bir anlayışla karşılayarak herkesi “Dünya ile Konuşturur”.
AİSİ Tercüme Bürosu, başta teknik, hukuk, tıp ve akademik çeviriler olmak üzere hemen her konuda deneyimli çevirmenleri, güncel veritabanı ile işlerinize beklentilerinizin üzerinde değer katar.

Hakkımızda

AİSİ Tercüme, özellikle Gürcü dilinde, Gürcüce kişi, kurum ve kuruluşların tüm tercüme gereksinimlerini karşılayabilen altyapıya sahiptir. 

AİSİ Tercüme; Türkçe’den Gürcüce’ye, Gürcüce’den Türkçe’ye tüm çeviri yapabilmekte.

AİSİ Tercüme; yazılı, noter tasdikli, simultane (eşzamanlı), ardıl, altyazı ve masaüstü yayıncılık tercümelerinin yanı sıra basın açıklaması, toplantı, röportaj, davet ve çeşitli organizasyonlardaki görüşmelerin ses kayıtlarını deşifre ederek tercümesini yapabilen ekip ve donanıma sahiptir.
Ticari, teknik, sosyal, kültürel, tıbbi ve hukuki alanlardaki tüm metinlerinizi özenle tercüme ederek en kısa sürede elinize ulaştırmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz acil çevirilerinizi (yazışma, telefon görüşmesi vs.) internet, telefon ve fax aracılığıyla gerçekleştirerek işinizi zamanında yapmanıza yardımcı olmaktadır. Uygun fiyat, hız ve çalışma esnekliğimiz sayesinde memnun kalır, işlerinizi kusursuz yürütürsünüz.