logoAİSİ Tercüme Bürosu; kişi, kurum ve kuruluşların tüm tercüme gereksinimlerini karşılayabilen altyapıya sahiptir.

Doğru tercümeye olan ihtiyaç artışlarını fark yaratan bir anlayışla karşılayarak herkesi “Dünya ile Konuşturur”.
AİSİ Tercüme Bürosu, başta teknik, hukuk, tıp ve akademik çeviriler olmak üzere hemen her konuda deneyimli çevirmenleri, güncel veritabanı ile işlerinize beklentilerinizin üzerinde değer katar.

AİSİ Tercüme; yazılı, noter tasdikli, simultane (eşzamanlı), ardıl, altyazı ve masaüstü yayıncılık tercümelerinin yanı sıra basın açıklaması, toplantı, röportaj, davet ve çeşitli organizasyonlardaki görüşmelerin ses kayıtlarını deşifre ederek tercümesini yapabilen ekip ve donanıma sahiptir.

Ticari, teknik, sosyal, kültürel, tıbbi ve hukuki alanlardaki tüm metinlerinizi özenle tercüme ederek en kısa sürede elinize ulaştırmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz acil çevirilerinizi (yazışma, telefon görüşmesi vs.) internet, telefon ve fax aracılığıyla gerçekleştirerek işinizi zamanında yapmanıza yardımcı olmaktadır. Uygun fiyat, hız ve çalışma esnekliğimiz sayesinde memnun kalır, işlerinizi kusursuz yürütürsünüz.

Tıbbi Tercüme

Tıbbi tercüme çeviri, Medikal tercüme çeviri, Tıbbi ve medikal içerikli belgelerinizin tercüme, çevirileri konusunda verdiğimiz  hizmetimizdir.

 Detaylar

Akademik Tercüme

Akademik Tercüme, akademik alanlarda yapılan araştırma, tez veya makalelerin tercüme edilmesidir.

Detaylar

Hukuki Tercüme

Hukuki tercüme; yasal geçerliliği olan ve genelde kamu kurumlarında kullanılan evrakların diller arası geçiş işlemidir.

Detaykar

Ardıl Tercüme

AİSİ TERCÜME çeşitli kurum ve kuruluşlara eğitim, fuar, işyeri, fabrika gezileri, yabancı iş adamları ile küçük iş toplantıları, karakol /nezaret sorguları, tapu daireleri, duruşmalarda verilen ifadeler ve her türlü yabancı katılımcılı etkinlikte ardıl çeviri hizmeti sunmaktadır.

Detaylar

Simultane Tercüme

İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, dünyanın neresinde olursanız olun konumunuz önemli değil, aradığınız tüm dil kombinasyonlarında size kusursuz simultane çeviri hizmeti sunacağız.

Detaylar

Noter Yeminli Tercüme

AİSİ Tercüme Bürosu, bu alanda en uygun ve hesaplı çözümleri sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Kaliteli ve üstün çeviri hizmetlerinin öncüsü olan firmamız bu alanda sizler için en uygun Noter yeminli tercüme hizmetini sunuyor. 

 Detaylar

Teknik Tercüme

Teknik tercüme, çeşitli konularda teknik içerikli olarak hazırlanmış dokümanların, konularında uzman tercümanlar tarafından hedeflenen dile çevirilerinin yapılması işlemidir.

Detaylar

Web Sitesi Tercümesi

Web siteniz dünyaya açılan ticaret kapınız olarak düşünüldüğünde, AİSİ Tercüme yeni dil pazarları için sizin yanınızda.

Detaylar

Konsolosluk Tercümesi

İhtiyaçlarınıza göre değişen sözlü ve yazılı yeminli tercümanlık, uzman çeviri hizmetlerimiz ve bütçenize uygun fiyat seçeneklerimizle konsolosluk tercüme işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Detaylar

İthalat – İhracat Yazışmaları

Dünyanın tüm dillerinde ihtiyaç duyduğunuz şekilde ithalat ve ihracat yazışmalarınızda çeviri hizmeti vermekteyiz.

Detaylar

Edebi – Sanatsal Tercüme

Edebi tercümeler ve çeviriler, roman, hikaye, makale, gazete, dergi, vb. metinleri kapsadığı gibi otel ve turizme yönelik faaliyetlerde bulunan kuruluşların, tüm endüstriyel firmaların katalog, otel tanıtımı, broşür, menü, işaretlendirme vb. belgelerinin çevirisini de kapsamaktadır.

Detaylar

Kitap – Katalog Çeviri

Her konuda roman, şiir, teknik, edebi, vb. konudaki kitaplarınızın ve  ticari, teknik, kullanım kılavuzları, katalog ve broşürlerinizin hedeflenen dillere tercümeleri, konularında uzman ve deneyimli tercümanlarımız tarafından verdiğimiz tercüme hizmetimizdir.

Detaylar

 

Film ve DVD Tercümeleri

Multimedya çeviri hizmeti film çevirileri, PowerPoint sunum çevirileri, altyazı çevirileri, seslendirme çevirileri ve grafik tasarım içeren metinlerin çevirileri, DVD görüntü çevirileri gibi hizmetleri içermektedir.

Detaylar

AB Hibe Programı Tercüme

Avrupa birliğine uyum süreci içerisinde, aday ülkelerin kırsal yörelerinin kalkınmasını amaçlayan ve Avrupa birliğine sunulacak olan projelerin tercümeleri konusunda uzman ve deneyimli tercümanlarımız tarafından verdiğimiz tercüme hizmetimizdir.

Detaylar