Bir dil, bir insan şiarından yola çıkıldığından yabancı dil bilmenin çok ciddi bir biçimde ortaya çıkıyorSonuçta insanların bir nedenden ötürü kimi zaman bir yabancı dili iyi düzeyde bilmesi mümkün olamayabiliyor. Dahası bilse bile kimi zaman bu alanda firmamız gibi alanında uzman kendini kanıtlamış firmalardan özellikle tematik olarak adlandırılan konularda çeviri hizmeti alınması gerekiyor. İşte o son derece tematik olan tercüme işlerinden bir tanesi de AB hibe programı tercüme olgusu ki başlı başına özel bir uzmanlık istiyor. Herkesin kolayca yapabileceği bir şey değil.

Ab Hibe Programı Tercüme Nedir?

Bilmeyenler açısından AB hibe programı tercüme nedir sorusunun yanıtını vermek gerekir ise şunlar ifade edilebilir. Bilindiği üzere Avrupa Birliğinin kısaca MFİB ya da CFCU olarak adlandırılan Merkezi Finans İhale Birimi üzerinden verdiği hem sivil toplum kuruluşlarına hem de dönem dönem özel kuruluşlara hibe ve teşvikler var. Bu hibe ve teşvikler yılın belli bir döneminde açılıyor ve çağrı kapsamında açılan çağrılarak uygun olarak proje dosyası sunulması gerekiyor. Mantıksal çerçeve, bütçe, başvuru formu gibi evrakların da İngilizce istenen formatta hazırlanması gerekiyor ki işte bu tercüme de bunun için yapılan bir tercümedir.

Bu Hizmetin Püf Noktaları Nelerdir?

AB hibe programı tercüme yapılabilmesi için mutlaka en asgari düzeyde bile olsa AB hibe programları hakkında bilgi sahibi olunması gerekir zira AB uzmanları kullanılan dile son derece dikkat etmektedir. En ufak bir noktalama hatasında ise proje ne kadar iyi olursa olsun olumsuz yanıt verilmektedir. Bu yüzden de bizim firmamız bu alanda deneyimli, bilgili kişiler tarafından en ufak noktasına virgülüne kadar dikkat ederek profesyonel bir biçimde hizmet verir. Bu alanda hizmet alınabilecek en doğru kuruluştur. Eksiksiz hizmet verir. Sizin de hazırladığınız bir AB projesi varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Burada fiyatlarımızdan da bahsetmek gerekir ise toplam proje sayfası ve bu alanda belirlediğimiz kriterlere göre rakamlarımızı proje bazlı olarak belirliyoruz ve asla sizin bütçenizi zora çıkmadan işlerinizi hallediyoruz.