ARDIL TERCÜME SERVİSİ
ardil-tercume

AİSİ TERCÜME çeşitli kurum ve kuruluşlara eğitim, fuar, işyeri, fabrika gezileri, yabancı iş adamları ile küçük iş toplantıları, karakol /nezaret sorguları, tapu daireleri, duruşmalarda verilen ifadeler ve her türlü yabancı katılımcılı etkinlikte ardıl çeviri hizmeti sunmaktadır.

Ardıl tercümede çeviriyi gerçekleştirecek tercüman ve konuşmayı yapacak kişiler beraberce otururlar. Konuşmacı konuşmasını yaptığı sırada tercüman dikkatlice gerekli notları alır ve konuşmacının ara vermesinden sonra hedef dile çevirisini yapar. Ardıl çevirilerde bizi başarıya götüren unsur her biri ülkemizin saygıdeğer üniversitelerinde gerekli akademik eğitimi almış ve çeşitli konularda deneyim ve uzmanlık sahibi olan ardıl tercümanlarımızın konuşmacının her an yanında olarak ve gerektiği anda devreye girerek o kişinin dili ve kulağı olmayı kendisine ilke edinmiş olmasıdır.

Ardıl tercüme talebiniz olduğunda bir veya birkaç gün öncesinden çevirinin yapılacağı dili, yeri, çevirinin konusunu, yerini ve saatini önceden bildirmeniz gerekmektedir. Bu durumda tercüme büromuz, çeviri yapılacak dil ve konunun uzmanı tercümanımızı bilgilendirir. Ardıl çeviri talebinizin yer, gün, tercüman ve zamanlamanın uygun olması durumunda size gerekli bilgi verilir.

BİZİ ARAYIN!

AİSİ Tercüme Bürosu; kişi, kurum ve kuruluşların tüm tercüme gereksinimlerini karşılayabilen altyapıya sahiptir. Her türlü soru ve görüşleriniz için bizi 7/24 arayabilirsiniz.