Günlük yaşamda farklı dönemlerde insanların farklı nedenlerden ötürü çeşitli hizmetlerin gereksinimi oluyor. Nitekim çeviri işleri de onlar arasında geliyor. Her dili bilebilmek mümkün değildir. Bilseniz bile ilgili alanda doğru akıcı bir çeviri yapabilmek olası olamayabilir. İşte bu noktada da ilgili dilde ve ilgili alanda çeviri tercümanlık hizmeti alınmalıdır. Her bir çevirinin başka bir uzmanlık alanı vardır. Örneğin film ve DVD tercümeleri başlı başına özel bir iştir. Öncelikle çeviri yapılacak dili çok iyi bilmek, yapımın konusunu çok iyi anlamak gerekir. Konuşma dili kimi zaman resmi yazışma dilinden daha farklı olduğundan ufak bir yanlış anlama, ciddi bir çeviri hatasına neden olabilir ki bu da özellikle film sevenler için çok kötü bir olgudur. Sinemada işin içine sanat da girdiği için yapılan metafor vb. şeyleri doğru anlamak ve birebir çeviri yapmamak gerekir.

Firmamızın Çalışma Biçimi

İşte firmamız tüm bu bilinç ile film ve DVD tercümeleri deyince akla ilk gelen firmalardan bir tanesidir. Sinema bizler için de özel bir sanat dalı olduğu için ne tür bir film olursa olsun, hangi dilde olursa olsun bu alanda yetkili arkadaşımız tarafından özenle, en iyi hizmeti profesyonel bir yaklaşım ile sunuyoruz. Bu bağlamda bizden çevirisi istenen filmi önce izliyor sonrasında bu işi yapacak arkadaşımız ile konunun üzerinden geçiyor, size yapacağımız işe dair bilgi verdikten sonra çeviri işlemini özenle gerçekleştiriyoruz.

Fiyatlarımızı Belirleyen Unsurlar

Genel olarak üstte firmamızın çalışma şekli ve verdiğimiz hizmetler hakkında bilgi verdikten sonra fiyatlarımız için de bilgi vermek gerekir ise her bir tercümenin fiyatı farklıdır. Bu bağlamda film ve DVD tercümeleri için de belirlenen bir alt değer vardır. Bunun yanında yine hangi dilde çeviri yapılacak fiyatlarımızı belirleyen çok önemli bir unsurdur ki, kimi dillerde rakamlar biraz daha yüksek olabilmektedir. Bunun yanında toplam yapılacak tercüme süresine göre de rakamlar değişir. Yine de fiyatlarımız verdiğimiz hizmet kalitesi düşünüldüğünde son derece uygundur ve ödeme noktasında da müşterilerimize her türlü kolaylık gösterilir.