Ulaşım imkânlarının artması ve dijital ortamda yapılan toplantılar neticesi ile uluslararası ticaret her geçen gün hız kazanmıştır. Bu artan ticaret hacmi, ticaret hukuku gibi alanlarda da profesyonel çeviri hizmetine olan gereksinimi arttırmıştır. Hukuki tercüme servisi, bu konuda yardımcı olacak yerler arasındadır. Tercüme konusunda uzmanlaşmış olan kurumlardan hizmet alınması son derece önem taşımaktadır. Özellikle ticaret ve hukuk alanında doğru ve hızlı tercüme son derece önem taşımaktadır. Zamana bağlı olarak, cezaya girecek durumlar söz konusu olabilir. Maddi ve manevi kayıplara uğramamak için zamanında teslim edilecek tercümeler son derece önem taşıyacaktır. Hukuki tercüme servisi, bu bakımdan oldukça zor bir görevi üstlenmiştir.

Tercüme Hizmetinde Titiz Yaklaşımlar

Tercüme hizmetinde titiz yaklaşımlar son derece önem taşımaktadır. Yapılan tercümenin zamanında teslim edilmesi kadar, eksiksiz de tercüme edilmesi gerekir. Hukuki tercüme servisi, hiçbir metni atlamadan en ufak ayrıntısına kadar çevirecek olan servislerdir. Tercümede güven unsuru da önem taşımaktadır. Firmamız, çok farklı dillerde tercüme yapan güvenilir kuruluşların başında gelmektedir. Tercümede hukuki, ticari, akademik ve bilimsel çeviriler yapılmaktadır.

Edebi eserlerin metinleri de başarılı bir şekilde firmamız çalışanları tarafından çevrilmektedir. Yeminli tercüme hizmetleri arasında, hukuki tercümelerimiz de bulunmaktadır. Noter onaylı tercüme hizmeti, bizden hizmet almak isteyenlerin sıkça talep ettiği konular arasındadır. Mahkeme kararları, şirketler hukuku ile ilgili çeviriler, dil bilgisi kadar, o konu hakkında da uzmanlık gerektirmektedir. Firmamız, her konuda olduğu gibi, hukuksal konularda da profesyonel çeviri hizmeti sunmaktadır.

Hızlı ve Güvenilir Çeviri

Firmamız, uzun yıllar sektörde çeviri hizmeti sunan, güvenilir ve doğru çevirinin adresleri arasındadır. Bilimsel konularda yapılacak çevirilerde, tercüme hizmeti sunanlar, alanında uzman ve pek çoğu da akademik düzeyde uzmanlaşmış kişilerdir. Online çeviri konusunda da hizmetlerimiz bulunmaktadır. Osmanlıca çeviri de yapan firmamız, eski tapuları bugünkü dilimize en doğru şekilde çevirmektedir. Arsa taksimlerinde ve el yazması kitaplarda uzmanlaşmış kadromuz, en kısa sürede çeviri hizmetini sunacaktır. Çok farklı alanlarda bilgi sahibi uzman kadromuzla, kaliteli ve güvenilir çeviri için firmamızdan hizmet alınması tavsiye edilmektedir.

 Vekaletname Tercümesi  Yetkilendirme Tercümesi  Sözleşme Çevirisi
 Muvafakatname Tercümesi  Tüzük Çevirisi  Mahkeme Kararı Tercümesi
 Vasiyetname Tercümesi  Yönetmelik Tercümesi  Kontrat Çevirisi
 İhtarname Tercümesi  Yetkilendirme Çevirisi  Şirket Tüzüğü Tercümesi
 İhbarname Tercümesi  Mevzuat Tercümesi  Dernek Tüzüğü Çevirisi
 Beyanname Tercümesi  Anlaşma Çevirisi  Yasa Maddeleri Tercümesi
 Kararname Tercümesi  Vergi Evrakı Tercümesi  Genelge Çevirisi
 Celpname Tercümesi  Yargı Kararı Çevirisi  AB Mevzuatı Tercümesi
 Zabıtname Tercümesi  Tescil Belgeleri Tercümesi  Dava Evrakları Çevirisi
 Nizamname Tercümesi  Tapu Çevirisi  Ticari Sözleşme Tercümesi
 Talimatname Tercümesi  Senet Tercümesi  Form Çevirisi
 Taahhütname Tercümesi  İnşaat Anlaşması Çevirisi  Yabancı Mevzuat Tercümesi