Bir dili doğru anlamak son derece önemlidir. Yapılacak çeviri esnasında oluşabilecek en ufak hata konuyu çok farklı yerlere götürebilecektir. Bu bakımdan hizmet alınacak olan çeviri servisinin önemi büyüktür. Kuruluşunu yaptığımız teknik tercüme servisi tercüme konusunda en bilgili çevirmenlerimizle hizmet veriyor. Kurumumuzla irtibata geçerek her türlü çeviri hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Tercüme edilecek olan öyle farklı dilde kelimeler vardır ki ne anlam taşıdığı bilinmez. Kurumumuzdan kaliteli olarak tercüme hizmeti alabilirsiniz. Uzman ve yeminli tercümanlarımızla istediğiniz her dil için çeviri işlemlerinizi kısa bir sürede gerçekleştiriyoruz.

Uluslararası Kalitede Teknik Çeviri Servisi

Kurumumuz uluslararası kalite standartları çerçevesinde teknik tercüme servisi olarak faaliyetlerini devam ettiriyor. Teknik çeviri sistemi olarak en iyi hizmeti kurumumuzdan alabilirsiniz. Teknik tercüme ofisimize acil çeviri ihtiyacınızı karşılamak için başvurabilirsiniz. Çevirisinin yapılmasını istediğiniz evrak ve belgelerinizle kurumumuza geldiğinizde hemen işlemlerinizi başlatıyoruz. İngilizce, Almanca, Çince, Japonca, Türkçe İngilizce çevirileriniz için kurumumuzdan destek alabilirsiniz.

Günün Her Saatinde Teknik Tercüme Hizmeti

Gün içerisinde istediğiniz her saatte çeviri işleminizi online sistemimizle gerçekleştiriyoruz. Kurumumuzda her zaman yeminli tercümanlar eşliğinde çevirilerinizi tamamlıyoruz. Sizlere destek olmak amacıyla ekonomik fiyatlarla çeviri hizmeti veriyoruz. Belge sayfa sayısına göre değişiklik gösteren çeviri fiyatlarımıza katma değer vergisini dâhil etmiyoruz. İstediğiniz her dil için çeviri işleminizi uzman tercümanlarımızla yapabiliyoruz. Teknik tercüme servisimizde çeviri süresi çevrilmesini istediğiniz belge türüne ve sayfa aralığına göre değişebiliyor. Ancak en kısa sürede çevirilerinizi tamamlamayı ilke ediniyoruz. Teknik tercüme servisi hizmetimizden kesinlikle memnun kalacaksınız.

Güvenilir ve Hızlı Çeviri Servisi

Çeviri işlemlerinizde kurumumuza her zaman güvenebilirsiniz. Tercüme işlemleri ciddiyet ve kalite gerektiren bir iştir. Teknik tercüme servisimiz de çeviri işlemlerinizi ciddiye alan bir kurumdur. Çevrilecek olan evraklarınızı yeminli tercümanlarımızla doğru ve net olarak çeviriyoruz. Çevirilerinizde herhangi bir hatayla karşılaşırsanız bizimle direkt olarak irtibata geçebilirsiniz. Çevirideki hataları en kısa sürede düzelterek işleminizi tamamlıyoruz. Kaliteli, doğru ve net çeviri hizmeti almak için bu kategoride başarılı çalışmalara imza atan teknik tercüme servisimizi tercih ediniz. Kurumumuzun vermiş olduğu çeviri hizmetlerinden her daim memnun kalacaksınız.

BİZİ ARAYIN!

 

AİSİ Tercüme Bürosu; kişi, kurum ve kuruluşların tüm tercüme gereksinimlerini karşılayabilen altyapıya sahiptir. Her türlü soru ve görüşleriniz için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

İLETİŞİM