WEB SİTESİ TERCÜMELERİ
websitesi-ceviriWeb siteniz dünyaya açılan ticaret kapınız olarak düşünüldüğünde, AİSİ Tercüme yeni dil pazarları için sizin yanınızda. Dünyanın neresinde olursa olsun sizi temsil eden web siteniz, şirketinizin marka varlığı ve itibarını oluşturmaktadır. Web sitenizdeki bu olgular çeviri dilinde ki hâkimiyet ile doğru orantılıdır. Farklı dil ve hedef pazarlar için bir web sitesi çevirisi sadece içeriğin çevirisi ile gerçekleşmez, daha fazlasını gerektirir. Web sitesi çevirisinde çevirinin öneminin yanı sıra yerelleştirme gibi destekleyici hizmetlerimizle yurt dışında şirketinizin kurumsal varlığını tamamlayabilirsiniz.

Web Sitesi Çeviri Hizmetlerimiz;

Web Sitenizin görsel tasarımı ve içeriğinde büyük değişiklikler olmadan bölgesel farklılıkları göz önünde bulundurarak doğru ve anlamlı çeviri ile adaptasyonu kolaylaştıracak öneriler sunan yerelleştirme hizmeti.

Stil kılavuzları oluştururken düzenleme, ülke içindeki anahtar kelimeler, grafik ve multimedya öğeleri çevirisinin koordinasyonu.

Tarayıcı ve sistem konfigürasyonları üzerinde sahnelenen çok dilli sitenin uygun işlevselliği ve dilsel doğruluğu.

Web sitenizde yapılacak güncellemelerin çevirilerinde aynı tercüman kadrosuyla çalışma garantisi.

AİSİ Tercüme’nin ana prensibi olan kusursuz hizmet, alanında uzman tercümanlarıyla web sitesi yerelleştirme ve web sitesi çevirisi alanlarında size üstün başarıyı sunuyor.

BİZİ ARAYIN!

AİSİ Tercüme Bürosu; kişi, kurum ve kuruluşların tüm tercüme gereksinimlerini karşılayabilen altyapıya sahiptir. Her türlü soru ve görüşleriniz için bizi 7/24 arayabilirsiniz.